O NAS

Salire Kancelaria Prawna

Prawo, strategia, zaufanie – to najistotniejsze wartości, jakimi kierujemy się w działaniu. Przygotowujemy rozwiązania prawne, które rozwiną i zabezpieczą Twój biznes. Staramy się zawsze myśleć kilka kroków do przodu, aby zdarzenia przyszłości były możliwie przewidywalne już dziś.

Prawo
pomagamy Klientom odnaleźć się w
gąszczu zmieniających się przepisów.
Strategia
przygotowujemy przemyślany plan działań z zakresu prawa i zarządzania, przedstawiamy Klientom optymalne,
długofalowe rozwiązania ich problemów,
Zaufanie
bez niego zadowolenie Klientów nie byłoby możliwe; wieloletnia praktyka i dotychczasowe sukcesy dowodzą,
iż posiadamy wiedzę i umiejętności, które potrafimy odpowiednio wykorzystać.
Tworzymy strategię Twojego biznesu.

Partnerem zarządzającym kancelarii jest Daniel Dębecki, radca prawny, który z sukcesami prowadził głośne spory sądowe dla podmiotów działających na rynku deweloperskim, maszynowym, a także w sektorze spożywczym. Mecenas Dębecki jest wybitnym strategiem, myśli zawsze trzy kroki do przodu.

Zespół Kancelarii tworzą radcowie prawni i adwokaci, wyspecjalizowani w różnych dziedzinach prawa, którzy chętnie podejmują się spraw innowacyjnych, uznanych za trudne, wymagających interdyscyplinarnej wiedzy i doświadczenia w zakresie zarządzania oraz funkcjonowania przedsiębiorstw.

Dbamy o osobiste relacje z Klientami i indywidualne podejście do każdej sprawy, dzięki czemu nasi Klienci chętnie przez lata pozostają z nami w kontakcie.

Wiemy, że prowadzenie firmy wymaga sprytu i dobrego planu, bo jeden niewłaściwy ruch może doprowadzić do szachowego pata.

To właśnie na tym etapie Twojego biznesu nasza pomoc może okazać się szczególnie cenna. Pozwól, by zespół Kancelarii przyjrzał się Twojemu aktualnemu położeniu i pomógł przygotować dla Twojej firmy najlepszą strategię działania, przy wykorzystaniu rozwiązań prawnych, jakie oferuje nam ustawodawca.

Wierzymy w polskich przedsiębiorców i wspieramy ich rozwój oferując naszą pomoc prawną.

zespół kancelarii prawnej Salire

USŁUGI
Szczegółowy opis naszych usług znajdziesz w zakładkach:
Restrukturyzacja
Upadłości
Inwestycje
Obsługa biznesu